Regeneracja Turbosprężarek - P.H.U. Józef Krężołek

Regeneracja Turbosprężarek - P.H.U. Józef Krężołek

Turbosprężarka jest maszyną wirnikową składająca się z turbiny i sprężarki osadzonych na wspólnym wale. Służy między innymi do doładowania silnika spalinowego. Turbina jest zasilana spalinami z silnika, a sprężone powietrze przez sprężarkę zasila silnik. Do cylindra wprowadzona jest większa ilość powietrza dzięki czemu wzrasta moc silnika, większy jest też stopień sprężania dzięki czemu rośnie sprawność silnika.
Najczęstszymi przyczynami uszkodzenia turbosprężarki są: materiały obce, przerwy w dostarczaniu oleju, niedobór ciśnienia oleju, przegrzanie, brudny olej.
Regenerujemy turbiny wszystkich marek tj. IHI, Toyota, Mitsubishi, KKK, Garett, Holset do wysokoprężnych diesli jak i silników benzynowych. Jesteśmy w stanie zregenerować każdą turbosprężarkę.
Każda turbina zanim opuści nasz zakład jest dokładnie sprawdzana na odpowiednich maszynach renomowanej firmy CIMAT.

Zregenerujemy Ci turbosprężarkę
Regeneracja turbosprężarek to nasza pasja!

Szczegóły strony http://www.regeneracja24h.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • fotografia ślubna śląsk »

    Fotografia ślubna to nasza specjalizacja. Dziedzina, w której liczy się umiejętność uważne ... czytaj dalej w szczegółach wpisu

  • Topcan.com.pl - Ksero »

    Topcan to drukarnia cyfrowa obsługująca klientów w Warszawie. Możecie się Państwo kontakto ... czytaj dalej w szczegółach wpisu